NEWS


14-20 квітня 2019 року Компанія буде приймати участь у Пекинському міжнародному кіноринку. Мета поїздки — обговорення наступних питань:

  1. Спільне виробництво/乌克兰联合出品电影,电视剧作品
  2. Проведення Днів китайського кіно в Україні, фільми для прокату в Україні/推动开展在乌克兰境内的中国电影周活动和在中国境内的乌克兰电影周活动.
  3. Проведення Днів українського кіно в Китаї. Прокат українського кіно в Китаї/中国电影电视剧在乌克兰境内的发行
  4. Китайські інвестиції в кінотеатральну мережу України/乌克兰的电影电视剧在中国境内的发行
  5. Дистрибуція українських телесеріалів в Китай/中国投资在乌克兰境内院线.
  6. Надання сервісу кіновиробництва в Україні/在乌克兰提供电影制作协拍服务.

Склад делегації:


В березні 2019 року розпочато виробництво повнометражної військової драми «Мати Апостолів» (Повернення), режисер Заза Буадзе, за підтримки Міністерства культури України. Фільм заплановано у великий прокат весною 2020 року.

————————————————————————————————————

У 2018-2019 роках компанія займалась виробництвом повнометражної трагікомедії «Генделик» (режисер Тарас Дударь) за підтримки Держкіно України. Фільм знімався за мотивами оповідань Олександра Столярова. На екрани кріїни фільм виходить восени 2019 року.


У лютому 2018 року директор «Студія «Золоте Руно» Дмитро Овечкін спільно з директором «Україна міжнародна медіа культура «UIMC» Лю Юйдань підписали договір про співпрацю. Першим нашим спільним проектом стала китайська дорама «Золоте око» режисера Ліна Нана, для якої ми виступили організаторами знімального процесу в Києві. Основними знімальними майданчиками в столиці стали Києво-Печерська Лавра, Межигір’я, Золоті ворота і Пасаж. Серіал знімався для найбільшої в Китаї онлайн теле- і відео платформи iQIYI. Головну роль в дорамі виконував учасник популярної корейсько-китайської К-Рор групи «ЕХО» Чжан Ісін (Лей).


У 2017 році на День Незалежності України на замовлення телеканалу «2+2» зняли документальний спецпроект «Таємниці нації» (режисер Руслан Панасюк) про наших пращурів казаків-характерників.


У серпні-вересні 2014 року «СТУДІЯ «ЗОЛОТЕ РУНО» на замовлення Телеканалу НТН займалась виробництвом циклу документальних фільмів «Україна 2014». Цикл присвячений подіям, що відбуваються на Сході України.
Інтервью продюсера цикла Дмитра Овечкіна.


З 15 по 18 вересня 2014 «СТУДІЯ «ЗОЛОТЕ РУНО» брала участь в Kiev CoProduction Meetings в рамках KIEV MEDIA WEEK.