NEWS

Дні українського кіно в Китаї

З 10 по 18 листопада 2019 року вперше в історії українсько-китайських відносин пройшли «Дні українського кіно в Китаї» в рамках 2nd Pioneer Art Film Festival у Чунціні. Організатор показів компанія «Студія «Золоте Руно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння Посольства України у Китаї, у партнерстві з Ukraine International Media Culture.

Чунцін – найбільше місто Китаю, розташоване на південному заході країни із населенням у 34 млн. жителів.

Китайськими організаторами для показу та для участі у конкурсній програмі було відібрано 5 сучасних українських молодіжних стрічок із поміж 20 запропонованих українською стороною фільмів, відзнятих за останні 5 років, а саме:

 1. «DZIDZIO. Перший Раз», 2018, комедія, режисери М.Хома, Т.Дронь,
 2. «Пригоди S Миколая», 2018, сімейна комедія, реж. С. Горов,
 3. «Генделик», 2019, трагікомедія, режисер Т. Дударь,
 4. «Слуга народу -2», 2017, комедія, режисер О. Кирющенко,
 5. «Давай танцюй», 2019, танцювальний екшн, режисер О.Березань.

Організатори показів на вході в кінотеатр Фойє кінотеатру Pioneer Film Art Cinema Pioneer Film Art Cinema:

19 листопада відбулась урочиста церемонія закриття 2nd Pioneer Art Film Festival та нагородження фільмів-переможців конкурсної програми. В склад української делегації увійшли Начальник Управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Артем Голосов, директор компанії «Студія «Золоте Руно» Дмитро Овечкін (продюсер фільму «Генделик»), директор з розвитку та дистрибуції Анатолій Базильчук, президент Ukraine International Media Culture Лю Юйдань.

Червона доріжка Фестивалю (Власне фото):

19 листопада на урочистій церемонії закриття 2nd Pioneer Art Film Festival фільм «Слуга народу-2» отримав високу почесну відзнаку – нагороду за кращий іноземний фільм.

Представник Держкіно Артем Голосов отримує нагороду Фестивалю (власне фото):

В рамках Днів українського кіно в Китаї було проведено ряд професійних зустрічей у місті Чунцін, результатом яких стало:

 1. підписання угоди про спільне виробництво документального фільму з робочою назвою «Герой Китаю – Українець» між Всекитайською асоціацією робітників культури та мистецтва провінції Ганьсу та компанією «Студія «Золоте Руно»:

 1. Підписання меморандуму про співпрацю між китайською кінокомпанією Our Film Culture Communication та компанією «Студія «Золоте Руно». В рамках меморандуму передбачається:
  • спільне виробництво художніх фільмів,
  • обмін молодими кінематографістами з метою підвищення кваліфікації та участі в освітніх програмах в Україні та Китаю.

20 листопада в рамках візиту до Китаю, в Пекіні за сприяння Посольства України в Китаї відбулась зустріч з China Film Co. Ltd. З китайської сторони були присутні заступник Генерального директора, виконавчий директор China Film Group Corporation Джьян Пін, генеральний менеджер China Film Group Co-production Company Ліу Чан, заступник директора Департаменту копродукції Ліу Кайтао, заступник генерального директора China Film Distribution Company Ден Лінян, заступник директора міжнародного відділу China Film Group Джіян Санжу. Українську делегацію очолив Начальник Управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Артем Голосов. До складу увійшли Другий секретар Посольства України у КНР Валентина Олійник, директор компанії «Студія «Золоте Руно» Дмитро Овечкін, директор з розвитку та дистрибуції Анатолій Базильчук, Президент Ukraine International Media Culture Лю Юйдань.

На зустрічі обговорювались питання умов прокату українських фільмів у Китаї та умов спільного виробництва українсько-китайських фільмів.

Після переговорів в офісі компанії China Film Co. Ltd. (Власні фото):

Також була проведена зустріч у China Film Administration. На зустрічі із Директором відділу міжнародного співробітництва Китайської адміністрації з питань кіно пані Цзян обговорювалась поточна ситуація в кіноіндустрії кожної з країн, проведення Днів українського кіно в Пекіні, Шанхаї та Чунціні у 2020 році. Але головним питанням було обговорення перспектив підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китаю про спільне кіновиробництво.

Після переговорів з пані Цзян в офісі China Film Administration (Власні  фото):

 

Участь у Пекінському міжнародному кіноринку

14-20 квітня 2019 року Компанія прийняла участь у Пекинському міжнародному кіноринку. Було досягнуто певних домовленостей з наступних питань:

 1. Спільне виробництво/乌克兰联合出品电影,电视剧作品
 2. Проведення Днів китайського кіно в Україні, фільми для прокату в Україні/推动开展在乌克兰境内的中国电影周活动和在中国境内的乌克兰电影周活动.
 3. Проведення Днів українського кіно в Китаї. Прокат українського кіно в Китаї/中国电影电视剧在乌克兰境内的发行
 4. Китайські інвестиції в кінотеатральну мережу України/乌克兰的电影电视剧在中国境内的发行
 5. Дистрибуція українських телесеріалів в Китай/中国投资在乌克兰境内院线.
 6. Надання сервісу кіновиробництва в Україні/在乌克兰提供电影制作协拍服务.

Склад делегації:


Виробництво військової драми «Мати Апостолів»

В березні 2019 року розпочато виробництво повнометражної військової драми «Мати Апостолів» (Повернення), режисер Заза Буадзе, за підтримки Міністерства культури України. Фільм заплановано у великий прокат весною 2020 року.

————————————————————————————————————

Виробництво ліричної комедії «Генделик»

У 2018-2019 роках компанія займалась виробництвом повнометражної трагікомедії «Генделик» (режисер Тарас Дудар) за підтримки Держкіно України. Фільм знімався за мотивами оповідань Олександра Столярова. На екрани кріїни фільм виходить восени 2019 року.


Співпраця з китайською групою в Києві

У лютому 2018 року директор «Студія «Золоте Руно» Дмитро Овечкін спільно з директором «Україна міжнародна медіа культура «UIMC» Лю Юйдань підписали договір про співпрацю. Першим нашим спільним проектом стала китайська дорама «Золоте око» режисера Ліна Нана, для якої ми виступили організаторами знімального процесу в Києві. Основними знімальними майданчиками в столиці стали Києво-Печерська Лавра, Межигір’я, Золоті ворота і Пасаж. Серіал знімався для найбільшої в Китаї онлайн теле- і відео платформи iQIYI. Головну роль в дорамі виконував учасник популярної корейсько-китайської К-Рор групи «ЕХО» Чжан Ісін (Лей).


Виробництво документального спецпроекту

У 2017 році на День Незалежності України на замовлення телеканалу «2+2» зняли документальний спецпроект «Таємниці нації» (режисер Руслан Панасюк) про наших пращурів казаків-характерників.


Виробництво документального спецпроекту

У серпні-вересні 2014 року «СТУДІЯ «ЗОЛОТЕ РУНО» на замовлення Телеканалу НТН займалась виробництвом циклу документальних фільмів «Україна 2014». Цикл присвячений подіям, що відбуваються на Сході України.
Інтервью продюсера цикла Дмитра Овечкіна.


Участь в KIEV MEDIA WEEK

З 15 по 18 вересня 2014 «СТУДІЯ «ЗОЛОТЕ РУНО» брала участь в Kiev CoProduction Meetings в рамках KIEV MEDIA WEEK.