“Таємниці нації”

   
Для просмотра видео нажмите »
Обзор

Нашим пращурам казакам-характерникам присвячується!

Документальний спецпроект “Таємниці нації” на замовлення телеканалу “2+2”.
Ефір: День Незалежності України 24 серпня 2017 року.

  • Автор сценарію Тетяна Стельмашова
  • Режисер-постановник Руслан Панасюк
  • Оператор-постановник Дмитро Шиповський
  • Редактор Тетяна Бондар
  • Продюсер Дмитро Овечкін

Досконалі воїни! Ідеальні солдати! Козаки-характерники створили власну унікальну систему бою, що не мала аналогів, і була основана на внутрішній силі, магії та парапсихології!
Спецназ середньовіччя! Непереможні воїни! Українські козаки-характерники вміли бачити із закритими очима, відчувати супротивника спиною, ловити стріли на льоту, уникати куль і виникати на полі бою з-під землі. Вороги називали їх «духами» або «тінями». Характерники були військовою елітою козаків, вміли керувати простором і часом, були невразливими до ударів шабель.
Королі європейських країн наймали неперевершених воїнів на службу. А секрети військової тактики козаків намагався дізнатися сам Наполеон!
Характерники розгромили військо Султана Османа ІІ, здобули безліч перемог у Європі, а їх пращури протистояли орді Чингізхана та були елітою війська завойовника всесвіту Олександра Македонського!

Не відставали від них у військовій майстерності й українські жінки. Їх вмінню володіти зброєю міг позаздрити будь-який великий воїн. За їх безжальність до ворогів та вміння держатись на конях, жінок-войовниць прозвали «амазонками»! Татари ставили їх у приклад своїм воїнам. Зіштовхнутися на полі бою з українкою для них було почесно і жахливо одночасно!
За часів Київської Русі жінки-характерниці були в охороні Великого князя київського Святослава Хороброго. Цінувалися войовниці й Імператрицею Катериною II, але їй не вдалося отримати волелюбних амазонок до себе на службу!
Характерництво приховує багато таємниць. Те, що нам відомо, лише вершина айсберга, основа якого ховається у темних глибинах містики! Знання наших предків поховані віками.
Хто вони – козаки-характерники? Українські ніндзя, про яких не припиняють ходити легенди, чи міфічні воїни?

Особиста подяка: Юрію Капішинському та кінному театру “Запорізькі козаки”, автору програми “Козацька звитяга” Валентину Терлецькому, Катерині Тарновській та школі “Асгарда”, президенту Всеукраїнської федерації «Спас» Олександру Притулі, президенту Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимиру Пилату.

Категории:

Похожие проекты