“Стефанія. Голос, котрий єднає серця”

Для просмотра видео нажмите »
Обзор

Компанія “Студія “Золоте Руно” спільно з Українською Американською Координаційною Радою в особі продюсера Алекса Гутмахера зробили документальний спецпроект “СТЕФАНІЯ. Голос, котрий єднає серця”. У фільмі йде розповідь про благодійний проект українців Канади та США в Україні. Головна ідея: через конкретну постать чарівної української дівчини — відомої у Канаді співачки Стефанії, яка все своє життя мешкає в місті Калгарі (Канада), але розмовляє на вишуканій українській мові та добре пам’ятає своє коріння, показати єдність українців з усього світу. Їхні благодійні вчинки, які неабияк були важливі для Українців в період «Революції гідності» та вкрай необхідні саме зараз — в час, коли Україна крокує до оновлення, відродження та бореться за територіальну цілісність.
Зйомки фільму відбувались в Одеському оперному театрі, де Стефанія приймала участь у Благодійному проекті “Незабутня Квітка”, присвяченому Квітці Цісик; у львівському Палаці Потоцьких, де святкували 100-річчя із дня народження відомого українського композитора Б.Веселовського; у Київському театрі ляльок, де проходили виступи дитячих гуртів Всеукраїнського проекту “Єдина країна”. На усіх концертах Стефанія була почесною гостею.
Особливо треба відмітити концерт Стефанії у Львівському військовому шпиталі для постраждалих у зоні АТО. Її спів зміг розчулити справжніх чоловіків.
Посол Канади в Україні Роман Ващук після київського концерту Стефанії запросив всю команду до себе в офіційну резиденцію для святкування.
Це був дуже цікавий проект!

Категории:

Похожие проекты