Друге життя

Для просмотра видео нажмите »
Обзор

Серіал «Друге життя»
Жанр:
мелодрама
Серій:
16
Рік: 2016
Режисери:
Оксана Тараненко, Іван Рутковський
Оператори:
Максим Баєв, Костянтин Пономарьов
Сценарій:
Тетяна Малахова
Продюсери:
Дмитро Овечкін, Володимир Литостанський
Музика:
De Wolfe Production Music Library
Музичний консультант:
Олег Онопріенко
В ролях:
Марія Казначеєва, Анастасія Карпенко, Олександр Форманчук, В`ячеслав Довженко, Інна Мірошниченко, Інна Капінос, Лариса Руснак, Алла Сергійко, Ангеліна Трандафілова, Анастасія Доманська, Сергій Главчев, Сергій Бойко, Олексій Тритенко, Ірина Бардакова, Павло Івлюшкін, Анатолій Сомік та ін.

Ефір на телеканалі ІНТЕР з 26.09.2016 по 06.10.2016

Синопсис: Десятикласниця Оля дізнається, що вагітна від свого улюбленого хлопця – курсанта школи міліції Сашка. Мати Олі проти їхніх стосунків та будь-якими способами намагається їх розлучити. У пологовому будинку Олі кажуть, що вона народила мертву дівчинку, а насправді, малечу віддають заможній бездітній парі. За п’ять років Оля випадково дізнається, що її дочка жива. Але повернути дівчинку не так просто… Мине ще 10 років пошуків, перш ніж вони зустрінуться знову.
http://inter.ua/ru/news/2016/09/21/6125

“Ранок” побував на знімальному майданчику серіалу “Друге життя”:
Зберегти кохання наперекір усім, розкрити таємниці минулого та вибороти право на особисте щастя намагаються герої нового серіалу, який незабаром побачать глядачі “Інтера”. Він називається “Друге життя”, зняли його в Україні. Як проходили зйомки, дивіться у сюжеті “Ранку”.
http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2016/09/23/serial

Інна Мірошніченко в гостях у “Ранку”:
http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2016/09/26/inna_miroshnichenko

За лаштунками серіалу “Друге життя”:
В ефірі “Інтера” стартував показ українського серіалу “Друге життя”. Це історія жінки, яка понад 15 років витратила на пошуки доньки. Знімали стрічку у Києві. Роботу завершили в рекордно короткий термін – трохи більше ніж за 3 місяці. А от в останній день чомусь відмовилися працювати взагалі. Чому? Розкажемо у сюжеті.
http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2016/09/28/2-juttya

Категории:

Project details