“Глобальний саміт за мир”

Для просмотра видео нажмите »
Обзор

Зустріч всесвітніх лідерів та вчених у Києві з метою вивчити нові підходи до вирішення конфліктів, зміцнення безпеки миру у всьому світі
Більше ніж 600 вчених, лауреатів Нобелівської премії, видатних освітян та політичних лідерів з 21 країни світу зустрілися в Києві 14–15 червня 2017 року, аби вивчити інноваційні рішення таких гострих проблем світу, як війна і соціальний конфлікт, а також нові підходи до питань національної безпеки та глобального миру. Глобальний саміт за мир, який має назву: Наука та мир: перевірені рішення проблем насильства та глобальних конфліктів, був проведений Всесвітнім союзом вчених за мир.
Учасники глобальної асамблеї обговорили і проаналізували надзвичайно широке коло перевірених на практиці рішень та перспективно нових ідей, включно нові підходи в галузі освіти, безпеки та оборони, питання боротьби із злочинністю та проблеми реабілітації; питання в галузі економіки, реформу у соціальні сфері та урядових структурах, а також проблему підвищення рівня захищеності від наростаючих загроз через глобальні кліматичні зміни.
https://www.gusp.org/uk/

Global Peace Summit in Kiev
Global leaders, scientists converge in Kiev explore new solutions to conflict, security and global peace.
More than 600 scientists, Nobel Laureates, foremost educators, and political leaders from 21 countries converged in Kiev on 14–15 June 2017 to explore innovative solutions to the mounting problems of war and social conflict, and new approaches to national security and global peace. The global peace summit, entitled Science and Peace: Proven Solutions to Violence and Global Conflict, was hosted by the Global Union of Scientists for Peace.
https://www.gusp.org

Категории:

Похожие проекты