«Генделик»

Для просмотра видео нажмите »
Обзор

У виробництві трагікомедія Тараса Дударя с робочою назвою «Генделик».

29-го листопада Державне агентство України з питань кіно уклало зі «Студією «Золоте Руно» контракт про надання проекту «Генделик» державної фінансової підтримки на виробництво фільму.

Проект стрічки став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Це режисерський дебют в ігровому кіно Тараса Дударя, продюсером фільму є Дмитро Овечкін. Сценарій картини написав Олександр Столяров.

«У наші дні на Подолі в Києві у дешевому генделику збираються відвідувачі. Вони — звичайні люди зі своїми долями, зі своїм людським щастям і нещастям. У країні відбуваються великі зміни, але це десь там, у німому чорно-білому телевізорі за барною стійкою, а тут життя триває, звичайне життя киян, і воно для них важливіше за будь-які історичні катаклізми.

За словами творців, Фільм «Генделик» знімається за однойменним циклом оповідань який у 2017-му році отримав Першу премію О.Генрі, і який з самого початку був створений для екранізації. Усі новели об’єднані одним місцем подій, сьогоденням та Подолом. Екран німого телевізора і хвилювання персонажів з приводу того, що відбувається у країні, додатково об’єднують героїв. Але головною сполучною ланкою є Автор, він друкує ці розповіді на друкарській машинці «з натури» в самому закладі».

Реліз фільму запланований на 2019 рік.

ЗІРКОВИЙ СКЛАД:

  • Влад Мамчур — автор
  • Влад Нікітюк — бармен
  • Людмила Загорська – дружина автора
  • В’ячеслав Шеховцов- Пророк
  • Олексій Титаренко — офіціант
  • та ін…
Категории:

Похожие проекты